بیوگرافی لیندا کیانی + عکسهای لیندا کیانی

لیندا کیانی lindakiani متولد ۲۳ شهریور ۱۳۵۹ در آبادان، بازیگر است.

او در یک خانواده ۸ نفری بدنیا امد چهار برادر و یک خواهر دارد فعالیت هنری خود را با حضور در کلاس های زیر نظر استادانی چون محمدرضا شریفی نیا و آزیتا حاجیان شروع کرد و با معرفی آقای شریفی نیا به سریال ساعت شنی در نقش مهتاب برای اولین بار به ایفای نقش پرداخت.


شانس بزرگی که در ۹ سالگی برای بازیگر شدن از دست داد

فکر می کنم ۹ سالم بود که یکی از دوستانم من را به جشن تولدش دعوت کرد.برای رفتن به تولد دوستم آماده شده بودم که خیلی اتفاقی برنامه مان تغییر کرد و قرار شد که همراه مادرم به یک مهمانی دیگر بروم البته خیلی اصرار کردم که همراه مادرم نروم ولی فایده ای نداشت و در نهایت مجبور به رفتن شدم.

از خانه که خارج شدیم یک گروه فیلم برداری مشغول کار بودند ظاهرا این گروه دنبال دختری هم سن و سال من بودند برای همین به محض اینکه من را دیدند با مادرم صحبت کردند و آدرس و شماره تلفن منزل را در اختارشان قرار دادیم.

اتفاقا همان زمان چندین عکس هم از من گرفتند مادرم آن موقع خیلی خوشحال شد اما قسمت اینطور بود که قبل از تماس گروه فیلم برداری آدرس ما تغییر کند و آنها دیگر دسترسی به من نداشته باشند.

لیندا کیانی در برنامه دورهمی گفت ازدواج نکرده است !

مدتی پیش شایعه ازدواج لیندا کیانی با ایمان حضرتی به گوش رسید که این خبر با تکذیب او مواجه شد ولی جدیدا خانوم کیانی عکسی در شبکه اجتماعی خود منتشر کرده که احتمالا همسر وی میباشد البته این عکس و سیگاری که دست مرد کناری خانوم کیانی است مورد انتقاد بسیاری از هواداران وی قرار گرفته است.

تئاتر

● یافت آباد (۱۳۹۵)

● گستره سکوت (۱۳۹۳)

 سینمایی

● آقای هفت رنگ (۱۳۸۷)

● ناسپاس (۱۳۸۸)

 سریال ها
●  گارد ساحلی
● ساعت شنی
● روز حسرت
● رستگاران
● وضعیت سفید
● تا ثریا
● ماتادور
● پایتخت ۲
● مهرآباد
● سال‌های ابری
● نفس گرم

تصاویر لیندا کیانی

 

Copyright Dailysun.iR© 2014 - All Rights Reserved