ساعت مچی زنانه مدل 2017

ساعت مچی زنانه

ساعت مچی مانند لباس شما باید خاص و متناسب خود شما باشد. اما برای خرید ساعت مچی زنانه ترفندهایی وجود دارد که در این مقاله به آن‌ها اشاره خواهیم نمود. با راهنمای خرید ساعت مچی زنانه همراه ما باشید.

 

۱- به جنس ساعت مچی توجه کنید

از آنجایی که خانم‌ها معمولا با نظم‌تر از آقایان هستند بیشتر به فکر ست کردن ساعت مچی با سایر لوازم خود هستند. بنابراین قبل از اینکه ساعت مچی مناسب خود را بخرید سعی کنید نیم نگاهی هم به سایر اکسسوری هایتان داشته باشید. مثلا اگر دستبند و یا گردنبند پلاتین یا طلای سفید دارید، خریدن یک ساعت مچی که رنگ بند آن طلای زرد است مناسب نخواهد بود.

ساعت مچی زنانه

پرفروشترین ساعت های زنانه

همچنین سعی کنید ساعت مچی خود را از نمایندگی‌های رسمی خریداری کنید. شاید شما هم با این مساله مواجه شده‌اید که ساعت رولکس را در برخی از وب سایت‌های اینترنتی با قیمت ۱۰۰ هزار تومان به فروش می‌رساند. مطمئن باشید علاوه بر اینکه این نمونه ساعت‌ها مدت زیادی برایتان کار نخواهد کرد، کیفیت ساعت مچی رولکس اصل را نیز ندارند.

۲- به ویژگی ساعت مچی زنانه توجه کنید

ویژگی‌های ساعت می‌تواند بر روی قیمت آن تاثیر مستقیمی داشته باشد. برخی ساعت‌ها سه موتوره‌اند، برخی تا عمق مشخصی ضد آب می‌باشند و یا ساعتی دارای کرونوگراف بوده و یا خیر. نمایشگر تاریخ دارد و یا خیر. همه این موارد می‌تواند بر روی قیمت ساعت مچی شما تاثیر گذار باشد.

۳- ساعت مچی کلاسیک بخرید

شاید طرفداران این مدل ساعت مچی زنانه این روزها کمتر باشد و همه به دنبال ساعت مچی‌های بند رنگی و یا طرح استیل باشند. اما این ساعت‌ها هرگز از مد نمی‌افتند و بسیاری از خانم‌های شیک پوش به سادگی می‌توانند با تهیه دو مدل بند مشکی و قهوه‌ای با طیف وسیعی از لباس ست کنند.

ساعت مچی زنانه

Copyright Dailysun.iR© 2014 - All Rights Reserved