منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 94

آزمون تابستان ۹۴ بکارگیری مهر ۹۵

xzc

سیدمحمد بطحایی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش  در خصوص آزمون استخدامی آموزش و پرورش اظهار داشت: این آزمون در صورت فراهم شدن شرایط، تابستان امسال برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: بر این اساس امیدواریم بتوانیم پس از برگزاری آزمون در تابستان، پذیرفته‌شدگان را برای یک دوره یکساله در دانشگاه فرهنگیان پذیرش کنیم.

بطحایی افزود: افراد پذیرفته شده پس طی دوره یک ساله در مهر ماه سال ۹۵ در مدارس فعالیت خود را آغاز می‌کنند.

اسفند سال گذشته وزارت آموزش و پرورش از برگزاری آزمون استخدامی در این وزارتخانه و جذب ۵ هزار نفر خبر داده بود و جزئیات رشته‌ها و نحوه برگزاری آزمون به‌زودی اعلام می‌شود.

ارائه فایل منابع آزمون استخدامی سال ۹۴ آموزش و پرورش

8753-29756

داوطلبان محترم آزمون استخدامی سال ۹۴ وزارت آموزش و پرورش

به زودی فایل منابع آزمون از طریق این پایگاه به متقاضیان ارائه خواهد شد .

استخدام ۵ هزار نفر در آموزش و پرورش در سال ۹۴

IMG_4334

بطحایی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش  در پاسخ به پرسش استخدام در آموزش و پرورش اظهار داشت: استخدام مربیان پیش‌دبستانی در گروی کسب ردیف‌های استخدامی است و بر این اساس ما نمی‌توانستیم استخدامی داشته باشیم البته سازمان مدیریت نمی‌خواهد لجبازی کند ولی بر اساس قانون سهمیه‌های استخدامی آموزش و پرورش در سال ۹۰ و ۹۱ پیشخور شده است و در نهایت کارت زرد آن را وزیر آموزش و پرورش گرفت.

وی ادامه داد: مع‌الوصف درخواستی از سازمان مدیریت داشتیم و مقدمات آن آماده شده است تا ۵ هزار سهمیه از سازمان مدیریت بگیریم و فراخوانی خواهیم داشت تا آزمونی برگزار شود و دوره یک ساله نیز برای پذیرفته‌شدگان در دانشگاه فرهنگیان خواهیم داشت.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش ادامه داد: کمتر از یک ماه دیگر اطلاعات برگزاری این آزمون فراخوان داده خواهد شد.

وی در پاسخ به پرسش خبرنگاری مبنی بر اینکه «آیا آموزش و پرورش از ۳۸ هزار ردیف استخدامی که در سال ۹۴ انجام خواهد شد سهمیه دارد؟»، گفت: آموزش و پرورش از آن ۳۸ هزار ردیف استخدامی هیچ سهمیه‌ای ندارد و بحث ۵ هزار ردیف استخدامی به طور جداگانه پیگیری می‌شود.

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش (کلیک کنید)

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. باسلام.منابع ازمون امورش و پرورش رو کی اعلام میکنید؟؟ما منتظریم…

Copyright Dailysun.iR© 2014 - All Rights Reserved