آدرس سایت اسکان فرهنگیان ویژه نوروز 94

escan

سایت ثبت نام اسکان فر هنگیان نوروز ۹۴

www.skan.medu.ir

 

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با فارس در خصوص طرح اسکان نوروزی فرهنگیان اظهار داشت: ۱۸۰ مرکز آموزشی رفاهی خانه معلم، ۱۰ هزار مدرسه، ۵۰ پردیس دانشگاه فرهنگیان و حدود ۱۳۰۰ اردوگاه به طرح اسکان موقت فرهنگیان در نوروز ۹۴ اختصاص پیدا کرده است و فرهنگیان می‌توانند در ایام تعطیلات نوروز در این اماکن اسکان پیدا کنند.

به گزارش ساتین : وی با بیان اینکه اسکان فرهنگیان به دو طریق انجام می‌شود، ادامه داد: ۲۰ درصد این فضاها به شکل رزرو اینترنتی از طریق سایت www.eskan.medu.ir از ۱۰ تا ۲۰ اسفند انجام می‌شود و از ۲۰ تا ۲۵ اسفند هم لغو رزرو صورت می‌گیرد. سیاری افزود: ۸۰ درصد اسکان فرهنگیان به صورت حضوری و از عصر ۲۸ اسفند تا ۱۲ فروردین در پایگاه پذیرش استان‌ها صورت می‌گیرد.

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش به کیفی‌سازی امکانات اشاره کرد و گفت: امسال به دنبال کیفی‌سازی و ارتقای امکانات هستیم؛ یعنی کلاس‌هایی که داریم در چهار سطح ویژه، الف، ب، ج است که بیشتر برنامه‌مان این است گروه ویژه و الف را افزایش دهیم.

وی ادامه داد: سالانه حدود ۱٫۵ میلیون خانوار در قالب ۶ میلیون نفر و ۱۴ میلیون نفر روز در ایام تعطیلات در فضاهای آموزش و پرورش اسکان پیدا می‌کنند.

جزییات بیشتر :

تاکنون 3 نظر ثبت شده است.

  1. خواهش میکنم ساعت باز شدن سایت رو برای ثبت نام اسکان نوروز ۹۴ را هم در سایت ذکر کنید از شما سپاسگزارم.

  2. سلام برای ثبت نام صفحه ای باز نمیشه چرا

  3. قشر معلم همیشه واسه هر چیزی کلی دردسر باید بکشند.سایتتون بستس،چند روزه سعی میکنیم ولی موفق نمیشیم.

Copyright Dailysun.iR© 2014 - All Rights Reserved