آدرس سایت ثبت نام مسابقه بازیگری ستاره 20

4adb77008ee7465e94f839d6c0a4e0a01-667x494-custom

مهلت ثبت‌نام برای حضور در مسابقه بازیگری «ستاره ۲۰» در حالی به پایان رسیده که بازیگرانی از کشورهای خارجی نیز در این مسابقه ثبت‌نام کرده‌اند.

ثبت نام از بازیگران و علاقه مندان شرکت در جشنواره و مسابقه بزرگ «ستاره ۲۰» انجام گرفت. ثبت‌نام کنندگان از کشورهای روسیه، برزیل،ترکیه، کانادا و اسکاتلند هستند و برخی از آنها از‌جمله بازیگران خارجی هستند که در فیلم ها و سریال های مختلفی در کشورهای خود بازی کرده اند.

بنابر این‌ گزارش در‌حال حاضر ثبت نام سری نخست «ستاره ۲۰» پایان یافته و افرادی که موفق به ثبت نام در سری اول شده اند به زودی می توانند با مراجعه به سایت اینترنتی www.setareh20.com در سری دوم این جشنواره و مسابقه بزرگ بازیگری ثبت نام کنند

به اطلاع علاقمندانی که موفق به ثبت نام سری اول مسابقه نشده اند می رساند ثبت نام سری دوم مسابقه به زودی برگزار خواهد شد. تاریخ و چگونگی ثبت نام سری دوم از طریق وب سایت مسابقه اعلام خواهدشد.

مسابقه ستاره ۲۰ به تهیه‌کنندگی رامین‌نواب‌پور از‌جمله برنامه‌های شبکه‌های نمایش است که به‌زودی روی آنتن این شبکه خواهد رفت

به‌گفته نواب‌پور «ستاره ۲۰» یک مسابقه مستند است که هدف از اجرای آن کشف استعدادهای بازیگری است. این مسابقه مراحلی دارد و در هر مرحله استادان سینما و چهره‌های شناخته شده دنیای بازیگری علاوه بر انتخاب برترین‌ها، به علاقه‌مندان آموزش می‌دهند. (روابط عمومی ستاره ۲۰)

Copyright Dailysun.iR© 2014 - All Rights Reserved