فال روزانه شنبه 94/3/30

فال و طالع بینی روز (۳۰ خرداد  –۲۰ ژوئن )

omen

Daily omen saturday 94/3/30

از صبح تا پایان شب بر شما چه خواهد گذشت؟!

فروردين
خوب است كه كمي شاد باشيد و روز خوبي را آغاز كنيد اما خودتان را به خاطر مشكلات اخير مقصر ندانيد. اگر يك نفر پيشنهاد جالبي داشت بد نيست كه آن را بپذيريد.

ارديبهشت
مسائل مالی و کاری شرایط بهتری دارند اما باز هم به حمایت دوستان تان نیاز دارید به خصوص اگر فرصتی برای ورزش کردن یا به مهمانی رفتن دارید حتماً از آن استفاده کنید زیرا به شما آرامش می دهد.

خرداد
شايد حوصله نداشته باشيد كه ببينيد كه كاري كه انجام مي دهيد از نظر وقت صرف كردن و انرژي بردن منطقي است يا نه، اما اگر چنين كاري را نكنيد و اين موضوع را بررسي نكنيد در خطر اين مسئله هستيد كه در رابطه با فرصت ها خطا كنيد و درآمدتان را خرج كنيد كه اين خودش ناراحت كننده است.

تير
عطارد به برج سرطان می رود و اگر دیروز دعوا کرده اید امروز نتیجه اش را می بینید.خودتان را به جای همسرتان بگذارید،آنها که نمی دانند در ذهن شما چه می گذرد بنابراین در تصمیمی که گرفته اید کنجکاوی می کنند.

مرداد
در برخورد با ديگران بسيار شفاف و رك هستيد اما امروز حالت عجيبي داريد و زياد طول نمي كشد كه احساس آزردگي مي كنيد. در صورتي كه چيزي يا شخصي، موجب ناراحتي شما شود، به سرعت يك جرقه، به جر و بحث منجر خواهد شد. سعي كنيد از مسائل كوچك دوري كنيد و فقط در خصوص مسائل اصلي حساسيت نشان بدهيد!

شهريور
امروز عطارد به برج سرطان می رود.دوستان نقش مهمی در زندگی تان دارند.می توانید کار و تفریح را با هم ترکیب کنید.می توانید شخص مهمی تاثیرگذار باشید.سعی کنید در خوردن افراط نکنید.

مهر
برو،برو هیچ جای ایستی برای شما نیست چرا که شما با عجله پر شده اید و تصمیم گرفته اید نهایت سعی خود را در مواجه شدن با کارها انجام دهید.شما امروز با سرعتی بسیار زیاد برنامه ریزی شده اید و برای دیگران هم پایی با شما بسیار مشکل است.متاسفانه این که دیگران بخواهند شما را کمی آرامتر کنند بی طاقت خواهند کرد ولی به خاطر بسپارید که در این زمینه آنها کاری از پیش نخواهند برد.در این زمان شما مصم تر از هر کس دیگری هستید.

آبان
در موقعیت فوق العاده ای هستید و می توانید به خوبی مذاکره کنید و از دیگران موفق تر باشید.سعی کنید از قدرت تان استفاده کنید و همان طور که به خودتان قدرت دارید بر دیگران هم داشته باشید.

آذر
امروز بودنبا دوستان دنيا را زيباتر مي سازد و شما بسيار در حضور ديگران شادتر خواهيد بود تا اين كه تنها بمانيد. امروز در ضمن خيلي صميمي و بخشنده هستيد و اگر كسي كاري مي كند كه طبق سليقه و رضايت شما نيست آن را ناديده مي گيريد.

دي
عطارد امروز به علامت مخالف شما،‌برج سرطان مي رود. امروز بايد حرف هايتان را رك و راست بزنيد. لازم نيست براي روبه رو شدن با مسائل خودتان را اذيت كنيد. هر چه قدر كه بتوانيد كافي است. شما با وجود مخالفت ها، هر كاري كه توانستيد براي نگه داشتن يك رابطه دوستي انجام داده ايد. حالا بايد تصميم بگيريد كه تمامش كنيد.

بهمن
امروز عطارد به طرف تیر می رود و به قسمت های کارهای روزمره شغل و سلامتی چارت شما مربوط می شود. در چند روز آینده می توانید منتظر شنیدن خبری از یک همکار یا صاحب کار باشید که امسال کمی رفتارش عجیب بوده است یا کاری بدست می آورید که مدتها منتظرش بوده اید . همچنین اگر تمرینات تناسب اندام انجام دهید موفقیت های بیشتری می یابید زیرا نتیجه کارتان خیلی بهتر می شود.

اسفند
حرکت عطارد به داخل سرطان باید شما را بیشتر دلگرم کند که عقاید منحصر به فردتان را بیان کنید. بنابراین کمرو نباشید و بدانید حرفهای شما حداقل روی یک نفر هم که شده اثر می گذارد

Copyright Dailysun.iR© 2014 - All Rights Reserved