دانلود خلاصه بازی پرسپولیس و سایپا سه شنبه 29 مهر 93

پرسپولیس و سایپا

سايپا با تک گل تماشايي ميداوودي پرسپوليس را در ورزشگاه آزادي شکست داد.

با توجه به اینکه بازی های لیگ امروز به علت مشکلات فی مابین صدا و سیما و فدراسیون فوتبال پخش تلویزیونی نداشت در تلاش هستیم که ویدئو لحظات حساس و تک گل بازی را براتون آماده کنیم و در سایت قرار دهیم که شما عزیزان میتوانید تا آماده شدن این ویدئو تمامی اتفاقات بازی را به صورت متن در ادامه همین مطلب ملاحظه فرمایید.

با عرض پوزش بدلیل تاخیر در قرار دادن لینک ویدئو مربوط به خلاصه بازی پرسپولیس و سایپا هم اکنون میتوانید خلاصه این بازی را از لینک زیر دانلود و تماشا فرمایید


download-icon

گزارش متنی این بازی:

ورزشگاه آزادی، ساعت ۱۶:۵۰ ، هفته دوازدهم لیگ برتر، تماشاچی کمتر ۱۰۰۰ نفر

اخطار: خانزاده دقیقه ۲۸ و شهاب زاهدی ۶۸ (پرسپولیس)، مجید ایوبی دقیقه۳۳ محمدرضا اخباری ۸۸(سایپا)

پرسپولیس: نیلسون، محسن بنگر، رضا نورمحمدی، محمدرضا خانزاده، امید عالیشاه، محمد عباس زاده(۸۷اسماعیل زاده)، احمد نوراللهی (۵۰ صادقیان)، میثم حسینی، اومانا، مهرداد کفشگری، مهدی طارمی(۵۵ زاهدی)
سرمربی:حمید درخشان

سایپا: محمدرضا اخباری، وحید محمدزاده، بابک حاتمی، ابراهیم شکوری، ابراهیم صادقی، محمد نزهتی، کاوه رضایی، سیدمهدی سیدصالحی، حکیم نصاری، مجید ایوبی و حامد شیری
سرمربی : مجید جلالی

شرح بازی:
پرسپولیس دومین بازی متوالی اش را نیز مقابل سایپا شکست خورد. پرسپولیسی ها که روز قبل با لشکری از بازیکنان مصدوم و محروم مقابل سایپا قرار گرفتند در نهایت به رقم حملاتی که روی دروازه حریف انجام دادند و موقعیت هایی که نیلسون از سایپایی ها گرفت باتک گل میلاد میداوودی شکست را پذیرا شدند. این در حالی بود که پیام صادقیان، زاهدی بازیکن جوان این تیم، عباس زاده و مهدی طارمی به دفعات موقعیت های زیادی را از دست دادند تا در نهایت در میان دو دستگی هواداران برای تشویق دایی از یک سو و حمایت از پرسپولیس و درخشان از سوی دیگر بازی به پایان برسد. گفتنی است که در دقایق پایانی مسابقه تنها جایگاه ۳۶ بود که به تشویق علی دایی پرداخت و سایر سکوها با تشویق پرسپولیس، درخشان و علی کریمی به موضع گیری علیه این شعار پرداختند.

شرح گل:
صفر ـ ۱ (سایپا): میلاد میداوودی از فاصله ۳۰متری سوپرگل زد و شدت ضربه اش آنقدری زیاد بود که نیلسون با توپ داخل دروازه رفت.

لحظات حساس:
دقیقه ۱۳: ابراهیم شکوری با ضربه کاشته تماشایی تیر دروازه پرسپولیس را نشانه گرفت.
دقیقه ۲۶: پرتاب اوت بلند شکوری به سید صالحی رسید که ضربه او را نیلسون به راحتی گرفت.
دقیقه ۳۳: دفع توپ میثم حسینی با اشتباه مجید ایوبی ، فرار محمد عباس‌زاده را به دنبال داشت و در حالی که او می‌توانست با دروازه‌بان سایپا تک به تک شود، با خطای ایوبی مواجه شد و این بازیکن از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد. به دلیل اینکه توپ کاملا در اختیار عباس ‌زاده نبود، تورج حق‌وردی، داور مسابقه او را اخراج نکرد.
دقیقه ۳۴: ضربه ایستگاهی که به دلیل خطا روی محمد عباس‌زاده به دست آمده بود، با ضربه مهدی طارمی از بالای دروازه به بیرون رفت.
دقیقه ۴۹: ضربه احمد نوراللهی از بالای دروازه سایپا بیرون رفت.
دقیقه ۵۰: ضربه سر سیدصالحی با اختلاف راهی به دروازه پرسپولیس نیافت.
دقیقه ۵۱: سانتر پیام صادقیان در اولین لحظه حضور با یک سانتر زیبا طارمی را صاحب موقعیت کرد که طارمی موفق به کنترل توپ نشد.
دقیقه ۶۴: پیام صادقیان در حالی که ۵ بازیکن سایپا را در محوطه ۱۸ قدم به هم ریخته بود، پاسش به اشتباه به پای مهاجم پرسپولیس برخورد کرد و به اوت رفت.

گزارش تصویری بازی:

پرسپولیس و سایپا

پرسپولیس و سایپا

پرسپولیس و سایپا

پرسپولیس و سایپا

پرسپولیس و سایپا

پرسپولیس و سایپا

پرسپولیس و سایپا

پرسپولیس و سایپا

پرسپولیس و سایپا

پرسپولیس و سایپا

پرسپولیس و سایپا

پرسپولیس و سایپا

پرسپولیس و سایپا

پرسپولیس و سایپا

پرسپولیس و سایپا

Copyright Dailysun.iR© 2014 - All Rights Reserved