دانلود خلاصه بازی استقلال و پدیده مشهد چهارشنبه 30 مهر 93

رئیس فدراسیون گفت: در مورد حق پخش تلویزیونی روی حرف خود ایستاده‌ایم و اجازه ورود دوربین به ورزشگاه‌ها را نمی‌دهیم.

با توجه به سخنان رئیس فدارسیون فوتبال و با توجه به پابرجا ماندن مشکل فدارسیون و صدا و سیما بازی امروز استقلال و پدیده نیز همانند بازی های دیروز لیگ از تلویزیون پخش نخواهد شد.


استقلال و پدیده مشهد

در این مطلب میتوانید تمامی اتفاقات بازی امروز استقلال و پدیده را ملاحظه کنید همچنین پس از اتمام بازی ویدئو خلاصه این بازی قرار داده خواهد شد

دانلود کلیپ جنجال در بازی پدیده – استقلال

download-icon

ساعت ۱۵، ورزشگاه ثامن الحج مشهد، تماشاچی: ۲۵هزارنفر
داور: محمدرضا اکبریان ؛ کمک ها: سعید علی نژادیان، تورج عیوض محمدی
اخطار: محمدرضا خرسندنیا ۱۵ امیرحسین صادقی ۴۷ از استقلال، یووانویچ ۲۴، ناصحی ۳۶ نظرزاده ۷۶ از پدیده

شرح گل:
۱ ـ صفر (استقلال): هنوز چیزی از بازی نگذشته بود که سجاد شهباززاده با استفاده از اشتباه مجتبی روشنگر دروازه پدیده را باز کرد.این گل در دقیقه ۳ وارد دروازه مشهدی ها شد.
۱ – ۱ (پدیده): دقیقه ۵۲ روی فرار مهدی خیری پشت محوطه جریمه استقلال صاحب توپ شد و در حالی که صادقی در کنار او حرکت می کرد در حالت تک به تک دروازه آبی پوشان را باز کرد.

پدیده: مجتبی روشنگر، میلان یووانویچ، ایگور پراهیچ، مهدی خیری، اکبر صادقی، میلاد غریبی، رضا عنایتی، عباس محمد رضایی، محمد رضا ناصحی، کیوان امرایی (۶۵ یونس شاکری) و مسعود نظرزاده
سرمربی: علیرضا مرزبان

استقلال: محسن فروزان، امیرحسین صادقی، محمدرضا خرسندنیا، یعقوب کریمی (۸۲ کریمیان)، میلاد فخرالدینی، خسرو حیدری، کرار جاسم (۶۰ پژمان نوری)، آندرانیک تیموریان، امید ابراهیمی، سجاد شهباززاده و محمد قاضی
سرمربی: امیر قلعه نویی

شرح بازی:
شاگردان علیرضا مرزبان که در لحظات اولیه مسابقه از استقلال عقب افتادند، بازگشتی درخشان به بازی داشتند و بخصوص در نیمه دوم بارها دروازه استقلال را تهدید کردند. در این بازی پرهیجان که با برتری استقلال آغاز شد، میزبان از گل زده حریف جا نخورد و خیلی سریع با سازماندهی مجدد حملات دامنه دار خود را با پاس های کوتاه روی دروازه استقلال پای ریزی کرد اما برای گلزنی تا نیمه دوم انتظار کشید تا توسط مهدی خیری تند و تیز به گل برسد. پدیده در این بازی تیر دروازه استقلال را هم لرزاند اما در پایان بازی به شدت تحت تاثیر حملات ناگهانی استقلال قرار گرفت تا از کسب نتیجه مساوی چندان هم ناراضی نباشد. آنها مدیون مدافعان خود هستند که سانترهای خطرناک وینگرهای استقلال را دور کردند.

بهترین بازیکن:
اکبر صادقی هافبک وسط پدیده در این مسابقه عالی کار کرد و به همراه مهدی خیری بهترین بازیکن زمین بود. خیری با حرکات تاثیرگذار مانع از بازی سازی خسرو حیدری و میلاد فخرالدینی شد.

لحظات حساس :
دقیقه ۴: استقلال می‌توانست گل دوم را هم بزند و توپ ارسالی خسرو حیدری در محوطه شش قدم به سجاد شهباززاده رسید که در این صحنه مهاجم آبی‌پوشان نتوانست از فرصت استفاده کند.
دقیقه ۱۶: مسابقه امیر حسین صادقی پشت محوطه جریمه روی رضا عنایتی مرتکب خطا شد همین خطا باعث اعتراض شدید مرزبان سرمربی پدیده به داور شد. او و بازیکنان پدیده معتقد بودند که داور باید صادقی را از میدان اخراج می‌کرده است.
دقیقه ۲۰: مسابقه حرکت کیوان امرایی و ارسال او بر روی دروازه استقلال یک موقعیت گلزنی برای رضا عنایتی فراهم کرد.
دقیقه ۲۵: سانتر یعقوب کریمی روی دروازه پدیده با ضربه امید ابراهیمی بازیکن استقلال همراه شد که توپ با اختلاف زیادی از بالای دروازه به بیرون رفت.
دقیقه ۲۷: ضربه سر ایوانوویچ روی کرنر را محسن فروزان از گوشه دروازه به کرنر فرستاد.
دقیقه ۲۸: ضربه مسعود نظرزاده از پشت محوطه جریمه با اختلاف بیرون رفت.
دقیقه ۳۴: خطا در گوشه چپ محوطه جریمه پدیده و ارسال کریمی که ضربه سر قاضی را روشنگر دفع کرد.
دقیقه ۴۰: سانتر هافبک پدیده ای ها از سمت راست را روی خط شش قدم فروزان جمع کرد.
آغار نیمه دوم: جاسم کرار به دلیل مشکلاتی در پیراهنش از سوی داور به سمت نیمکت هدایت شد.
دقیقه ۴۹: روی ارسال میلاد غریبی عنایتی صاحب فرصت شد که ضربه سر این بازیکن به تیرک دروازه فروزان خورد.
دقیقه ۵۱: ضربه سر عنایتی را در حالی که همه به هوای گل بلند شده بودند را امید ابراهیمی دفع کرد.
دقیقه ۵۵: جاسم کرار پشت محوطه جریمه صاحب توپ شد و در حالی که بازیکنی هم برای او مزاحمتی ایجاد نکرده بود با بی دقتی توپ را به بیرون زد.
دقیقه ۶۳: عنایتی برای دومین بار تیرک دروازه استقلال را به لرزه درآورد.
چند اشتباه پیاپی در خط دفاعی استقلال فرصت را نصیب عنایتی کرد اما ضربه.زیبای این بازیکن با بدشانسی به تیرک استقلال خورد.
دقیقه ۶۴: پدیده ای ها از جناج چپ استقلال و جایی که میلاد غریبی از تیم مشهدی بارها با فرارهایش این تیم را صاحب موقعیت کرد ارسال کوتاهش را اینبار شاکری از شش قدم به بالای دروازه فروزان زد.
دقیقه ۷۶: پژمان نوری که دقایقی پیش با پاس زیبایش فخرالدینی را صاحب موقعیت کرده بود و این.بازیکن با خطای حریف متوقف شد. ضربه خطا را شماره هشت استقلالی ها با اختلاف به بیرون زد.
دقیقه ۹۰: این دیدار می توانست برای استقلال خاطره ساز شود اما هر.موقعیت پیاپی این تیم از دست رفت. ابتدا ضربه سر کریمیان روی اشتباه روشنگر می توانست به گل برتری استقلال تبدیل شود که مدافعان پدیده آن را دفع کردند و در ادامه شوت محکم قاضی در شش قدم بار دیگر توسط مدافعان دفع شد.

لینک دانلود ویدئو خلاصه بازی بزودی در همین صفحه قرار خواهد گرفت

 

Copyright Dailysun.iR© 2014 - All Rights Reserved