نتیجه بازی تراکتورسازی و نسف چهارشنبه 93/12/6

13930820000431_PhotoA

شکست دوباره نماینده ایران مقابل ازبک‌ها/ تراکتور در حسرت برد خارج از خانه ماند

تیم فوتبال تراکتورسازی ایران در چارچوب هفته اول لیگ قهرمانان آسیا در خانه نسف‌قارشی ازبکستان شکست خورد.

تیم فوتبال تراکتورسازی ایران در اولین دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا عصر امروز از ساعت ۱۶و ۳۰ دقیقه به وقت تهران به مصاف نسف‌قارشی ازبکستان رفت که در پایان تیم میزبان توانست با نتیجه ۲ بر یک به پیروزی دست یابد.

شاگردان تونی اولیویرا در دقیقه ۳۲ با ضربه سر زیبای ادینهو به گل رسیدند تا در پایان نیمه نخست تراکتورسازی مقابل میزبان خود با پیروزی به رختکن برود.

با شروع نیمه دوم نسف‌قارشی توسط ایلکوم شومودوروف در دقیقه ۴۶ به گل تساوی‌بخش دست یافت. در ادامه نیز کاریموف در دقیقه ۵۳ توانست گل دوم نسف‌قارشی را به ثمر برساند تا در پایان تراکتورسازی در اولین دیدار خود در لیگ قهرمانان آسیا با نتیجه ۲ بر یک شکست بخورد تا همچنان حسرت برد خارج از خانه را داشته باشد. تراکتورسازی در ۳ سال حضورش در آسیا نتوانسته پیروزی خارج از خانه به دست آورد. روز گذشته هم تیم فوتبال نفت مقابل پاختاکور ازبکستان با نتیجه ۲ بر صفر شکست خورد.

قضاوت این دیدار برعهده عبدالله الهلالی از عمان بود. وی به روک روی از نسف‌قارشی و فردین عابدینی از تراکتورسازی کارت زرد نشان داد.

در این دیدار بازیکنان نسف‌قارشی ۹ شوت به سمت دروازه تراکتورسازی زدند که ۵ ضربه در چارچوب بود. در طرف مقابل نماینده ایران ۴ شوت به سمت دروازه زد که هر ۳ شوت هم در چارچوب بود. نماینده ازبکستان ۲ کرنر و تراکتوری‌ها ۴ کرنر زدند.

ترکیب تراکتورسازی:

حامد لک، حبیب گردانی، خالد شفیعی، میرهانی هاشمی، فردین عابدینی، مهدی کیانی، شاهین ثاقبی (مهرداد بایرامی – ۸۱)، آندرانیک تیموریان، احمد کامدار (سامان نریمان‌جهان – ۶۳)، فرشاد احمدزاده و لوسیانو ادینهو

Copyright Dailysun.iR© 2014 - All Rights Reserved