برنامه سال تحویل شبکه 3 عید نوروز 94

Bahar-Narenj94-mojri

مجری بهار نارنج ویژه برنامه عید نوروز ۹۴ مشخص شد

با نزدیک شدن به ایام عید نوروز ۹۴ شبکه های مختلف سیما به دنبال تهیه و تولید ویژه برنامه‌ های خود برای پخش در ایام نوروز رفتند.در این بین شبکه سه سیما قصد دارد تا با احسان علیخانی و ویژه برنامه «بهار نارنج» که نام موقت این برنامه است سال نو را در شبکه سه سیما تحویل ‌کند.

«بهار نارنج» عنوان ویژه برنامه نوروزی شبکه سوم سیماست که احسان علیخانی اجرای آن را برعهده دارد و قرار است که طبق روال سال گذشته از ۲۹ اسفند ماه تا پاسی از شب ادامه داشته باشد.

در برنامه‌ریزی انجام شده قرار است که این برنامه در ایام تعطیلات نوروز هم ادامه داشته باشد.

«سه ستاره» عنوان ویژه برنامه نوروزی سال گذشته شبکه سوم بوده که علیخانی اجرای آن را بر عهده داشت.علیخانی در نوروز سال ۹۱ هم مجری برنامه تحویل سال شبکه دو سیما بود.

تاکنون 9 نظر ثبت شده است.

  1. اقای علیخانی من عاااااااااااااااشق برنامه های شماهستم اجرای شمایه دونه بوده وهست……

  2. خخواهشاجواب منو بدیدمرسی

  3. سلام ازاینکه آقای علیخانی برای ویژه برنامه تحویل سال شبکه ۳ انتخاب شده خوشحالم امیدوارم یک مجری خوب هم برای شبکه۱ پیدا بشه تا علی ضیا این پسر لوس مقلد و بی ادب رو عوض کنند خیلی از اجرای این علی ضیا بدم میاد حالا باید وسالمون رو با دیدن این تحویل کنیم به امید روزهای خوش

  4. خانم یا آقای kلطفا اگه کسی رو بالا میبرید کس دیگه رو پایین ناندازید آقای ضیا هم خیلبی جالب برنانه اجرت میکنند

  5. دمت گرم اقای علی خانی

  6. یلام دارم لحظه شماری میکنم واسه اجرای احسان گلی .منم بانظرکآ موافقم.اصلا از علی ضیآ خوشم نمیاد خیلی لوسه تازه خیلی هم تکراری شده هربرنامه ای دید اجرامیکنه.همشم میخاادای احسان رودربیاره .بعدشم مجری باید تنوع داشته باشه که ایشون……….الان چندساله یبرنامه اجرامیکنه هنوز با به توکل نام اعظمت برنامشوشروع میکنه.خخخخخخخخ

  7. برنامه در کل خوب بود ،اجرا هم که گفتن نداره،ولي مهموناتون جالب نبودن

  8. واااااااااااااااقعا اجرای علی ضیا تو برنامه سیب طلایی ۲۰بود،عالی بود.

  9. سلام.من برنامه هایی که داداش علی ضیا اجرا میکنن رو خیلی دوس دارم،داداش ضیا یه جاذبه دارن که حتی اگه محتوای برنامه اصلا خوب نباشه ولی چون مجریش ایشونن تا آخر پای برنامش میشینم.بعله! یه همچین طرفدارایی داری داداشی.

Copyright Dailysun.iR© 2014 - All Rights Reserved