دانلود کلیپ مجری زن پرس تی وی که دچار عارضه قلبی شد

zf

مرضیه هاشمی، ساعاتی پس از انتقال به بیمارستان، گفت: «الحمدلله حالم کاملاً خوب است».

خانم هاشمی ساعاتی پیش در حال اجرای برنامه زنده خبری دچار عارضه گردید و به بیمارستان منتقل شد.

هاشمی خبرنگار، مستندساز و گوینده آمریکایی الاصل شبکه‌ی پرس تی‌وی است. وی با نام ملانی فرانکلین در ایالت کلرادوی آمریکا به دنیا آمده و در رشته رسانه فارغ التحصیل شده است.

وی در جوانی تحت تأثیر شخصیت امام خمینی(ره)، بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران، مسلمان شده و به ایران مهاجرت کرده است.

 مرضیه هاشمی، در خصوص عارضه‌ای که روز گذشته هنگام اجرای اخبار برای وی پیش آمده بود، اظهار داشت: در استودیوی خبر احساس ضعف داشتم اما با خود گفتم اجرای اخبار تمام شود تا بتوانم استراحت کنم اما نتوانستم تا پایان اخبار به کار خود ادامه دهم.

وی ادامه داد: حدود ۱۰ ثانیه بیهوش بودم و بعد از انتقال به بیمارستان، مشخص شد که دچار افت شدید قند و فشارخون شده‌ام. آزمایشات تکمیلی و اکوی قلب انجام شد که نهایتاً پزشکان اعلام کردند مشکل خاصی نیست.

مجری شبکه پرس‌تی‌وی ضمن ابراز تشکر از احوالپرسی و دعای دوستان و  آشنایان، گفت: الحمدالله در حال حاضر خوب هستم و مشکلی ندارم اما برای حصول اطمینان امروز ا‌م آر آی نیز انجام می‌شود.

وی در پایان گفت: بنده قبلاً زمینه بیماری خاصی نداشتم و قطعا از این موارد برای همه پیش‌ می‌آید اما با توجه به اینکه این اتفاق مقابل دوربین افتاد، خبرساز شد.

مرضیه هاشمی خبرنگار، مستندساز و گوینده آمریکایی الاصل شبکه‌ی پرس تی‌وی در جوانی تحت تأثیر شخصیت امام خمینی(ره)، بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران، مسلمان شده و به ایران مهاجرت کرده است.

وی با نام ملانی فرانکلین در ایالت کلرادوی آمریکا به دنیا آمده و فارغ‌التحصیل رشته رسانه است.

دانلود

Copyright Dailysun.iR© 2014 - All Rights Reserved