خلاصه داستان و عکس بازیگران سریال در قصه ها زندگی میکنند

zfb-3

داود بیدل کارگردان ۲۰ اپیزود از مجموعه ” در قصه ها زندگی می کنند” با اشاره به اتمام نگارش ۵۰ اپیزود  از ۱۲۰ اپیزود این مجموعه گفت: تمایل مرکزبه ساخت مجموعه ای اپیزودیک با مبنای مذهبی که در آن آدم ها نتیجه نیکی و بدی خود را در همین دنیا ببینند، موجب سفارش به گروهی از نویسندگان شد که از این میان ۱۲۰ طرح تولید شده در کارگاه های نگارش مرکز گسترش فیلم نامه نویسی سازمان مورد تصویب قرار گرفت.

zfb-4

zfb

zfb-1

zfb-2

وی با اشاره به اینکه علاوه بر فضاهای شهری و آپارتمانی، کار فضاهای روستایی و جاده ای را نیز شامل می شود، در خصوص قصه مجموعه افزود: در قصه ها زندگی می کنند قصه های مختلفی دارد در فضای جدید با هنرپیشگان جدید و به لحاظ اجرا همه قصه ها با یک خواب آغاز می شود و در روند کار شخصیت اصلی نسبت به آینده عمل خود آگاه شده و ارتباط اتفاقات خواب و واقعیت برای قهرمان قصه و مخاطب جذاب خواهد بود.

او در پایان ابراز داشت: ۲۰ اپیزود از این مجموعه به کارگردانی بنده توسط محمد هادی پروین تهیه می شود و بقیه توسط سایر تهیه کنندگان از جمله علی اکبر تحویلیان و محسن شایان فر تولید خواهد شد.

سپیده خداوردی، متین ستوده، مهری آل آقا، فائزه علوی، محمدرضا اکبری و معصومه کریمی در این اپیزود جلوی دوربین رفتند.

مجموعه در قصه ها زندگی می کنند در ۱۲۰ اپیزود ۴۵ دقیقه ای توسط گروهی از نویسندگان ، کارگردانان و تهیه کنندگان در مرکز گسترش فیلم نامه نویسی رسانه ملی نگارش و تولید می شود.

Copyright Dailysun.iR© 2014 - All Rights Reserved