خلاصه داستان و عکسهای بازیگران سریال نیاز

9421127257

حسین سهیلی‌زاده این روزها در حال کارگردانی مینی سریال «نیاز» است تا در شب‌های قدر از شبکه‌سه به نمایش درآید. تا به امروز ۴۰ درصد این سریال پنج قسمتی تصویربرداری شده و گروه سازنده در یکی از بیمارستان‌های پایتخت مشغول کار است.

نیاز، داستان زوج جوانی به نام‌های‌ پیمان و کمند است که در خارج از کشور با یکدیگر آشنا شده و ازدواج کرده‌اند. با ورود آنها به خانه پدری پیمان، سیما مادر پیمان برای اولین بار عروس خود را می‌بیند. این آشنایی واکنش‌هایی را در خانواده برمی‌انگیزد و داستان‌های مختلفی را شکل می‌دهد.

پندار اکبری و شهرزاد کمال‌زاده بازیگران نقش پیمان و کمند هستند و حدیث میرامینی، عمار تفتی و بهاره افشاری دیگر نقش‌های این سریال را بازی می‌کنند.

ایرج محمدی، تهیه‌کننده سریال درباره محتوای آن به جام‌جم گفت: نیاز یک ملودرام اجتماعی با مضمونی اخلاقی است که قصه‌ای مادرانه را روایت می‌کند. در این سریال بر حفظ و صیانت مادی و معنوی از حقوق ایتام تاکید شده است. محمدی با تاکید بر این‌که از همان ابتدا حسین سهیلی‌زاده را برای کارگردانی این سریال در نظر داشته است، اظهار کرد: سهیلی‌زاده اولین و تنها گزینه ما بود. بعد از صحبت با سهیلی‌زاده با بازیگران هم وارد مذاکره شدیم و در نهایت به این جمع نهایی رسیدیم. فردین قره‌گزلو و امیر عابدی هم همزمان با تصویربرداری کار آهنگسازی و تدوین سریال را انجام می‌دهند.

فیلمنامه نیاز حاصل یک کار گروهی است که به‌سرپرستی عباس نعمتی به نگارش درآمده. این سریال یک کار پر لوکیشن است و در تهران و اطراف آن فیلمبرداری می‌شود.

تهیه‌کننده نیاز پیش‌بینی کرد که تصویربرداری و مراحل آماده‌سازی این سریال تا شب‌های قدر ادامه داشته باشد.

ساعت پخش این سریال ساعت ۲۱:۰۰ و تکرار آن روز بعد ساعت ۱۷:۲۵ می باشد.

Copyright Dailysun.iR© 2014 - All Rights Reserved