خلاصه داستان و عکسهای بازیگران سریال دردسرهای عظیم 2

13930607000409_PhotoA

«دردسرهای عظیم ۲» کلید خورد/ یکی از گزینه‌های ماه رمضان هستیم/ اضافه شدن بازیگران جدید به سریال

مهران مهام گفت: سری دوم دردسرهای عظیم را در حالی کلید زدیم که یکی از گزینه‌های ماه رمضان شبکه سه هستیم و از الان تولید را شروع کردیم تا خدای ناکرده با شتاب‌زدگی همراه نباشیم.

«مهران مهام»  از کلید خوردن سری دوم سریال خود خبر داد و گفت: مدتی بود که تصمیم داشتیم سری دوم این سریال را بنا به استقبالی که از سری اول آن شد، بسازیم که این فرصت را غنیمت شمرده و حدود یک ماه در مرحله پیش تولید به سر می‌بردیم.

وی ادامه داد: روز گذشته و در لوکیشنی حوالی سوهانک این مجموعه را کلید زدیم و منزل منیر نیز در حال بازسازی است.

تهیه کننده سریال «دردسرهای عظیم» افزود: همه بازیگران سری قبل در این سری جدید نیز حضور دارند. ضمن اینکه بازیگرانی چون: حسین محب اهری، فریده سپاه منصور، امیرحسین صدیق، مه لقا باقری نیز از بازیگران جدیدمان هستند.

مهام در خصوص پخش در ماه رمضان نیز عنوان کرد: ما نیز یکی از گزینه‌های ماه رمضان شبکه سه هستیم و از الان تولید را شروع کردیم که خدای نکرده با شتاب زدگی همراه نباشیم.

وی در پایان با اشاره به قصه داستان گفت: قصه سری جدید از ادامه همان سری اول از سر گرفته می‌شود و بهار و همسرش با بچه‌ای که پیدا شده ماجراهایی را آغاز می‌کنند.

برزو نیک‌نژاد کارگردانی این اثر را عهده دار است و علیرضا کاظمی‌پور و امیر عربی نیز در حال نگارش متن دردسرهای عظیم هستند.

در سری اول این سریال بازیگرانی چون: مهدی هاشمی، الناز حبیبی، جواد عزتی، شهین تسلیمی، پرستو گلستانی، زهره فکور صبور، امیر غفارمنش، اشکان اشتیاق و … نقش آفرینی کردند.

Copyright Dailysun.iR© 2014 - All Rights Reserved