خلاصه داستان و عکس های بازیگران سریال پشت بام تهران

zfb-(11)

نام سریال : پشت بام تهران

تهیه کننده : زینب تقوایی

کارگردان : بهرنگ توفیقی

نویسنده سریال پشت بام تهران : سعید نعمت الله

زمان پخش : آذر ماه ۹۴

شبکه پخش کننده : شبکه اول سیما

تعداد قسمت ها : ۳۰ قسمت ۴۰ دقیقه ای

داستان سریال پشت بام تهران

zfb-(24)
پشت بام تهران کار دیگری از سعید نعمت الله نویسنده موفق کشورمان است که با مضمونی اجتماعی بر تاثیرات منفی و مثبت فضای خانواده بر فرزندان می‌ پردازد؛ تاثیراتی که ممکن است باعث سرخوردگی، آشفتگی یا رستگاری فرزندان شود. کنش و واکنش ‌های روابط خانوادگی در این سریال زیاد است و داستان‌ های دیگری نیز در کنار این محور اصلی روایت می شود. تهیه کننده سریال از حضور کارشناسان حوزه های مختلف در اتاق فکر این سریال خبر می دهد، تا این سریال به اثری باور پذیر و تاثیر گذار تبدیل شود .
اسامی بازیگران سریال پشت بام تهران

در پشت بام تهران بازیگران زیادی به ایفای نقش می پردازند از جمله : کامبیز دیرباز بازیگر نقش جهان، لعیا زنگنه ، ثریا قاسمی بازیگر نقش طاهره ، اندیشه فولادوند، شهین تسلیمی در نقش مادر آهی ،لیندا کیانی، زهره حمیدی، آزاده صمدی در نقش اختر،خسرو شهراز،سام درخشانی در نقش آهی ،بهزاد فراهانی در نقش آقا ولی ،کریم اکبری مبارکه، مهنوش صادقی، علیرضا آرا،مجید واشقانی و نوید خداشناس بازیگر نقش غیاث
زمان پخش سریال پشت بام تهران

سریال پشت بام تهران کاری است از گروه فیلم و سریال شبکه اول سیما، که قرار است از اواخر آذر ۹۴ از آنتن شبکه ی سیما یک سیما پخش شود . این سریال در ۳۰ قسمت ۴۰ دقیقه ایی تولید می شود و به احتمال فراوان هر شب به جز جمعه ها ساعت ۲۲ پخش خواهد شد.
عکس هایی از بازیگران و پشت صحنه سریال پشت بام تهران

zfb-(25) zfb-(26) zfb zfb-(1) zfb-(2) zfb-(4) zfb-(5) zfb-(6) zfb-(7)  zfb-(14) zfb-(16) zfb-(18) zfb-(22) zfb-(23)

Copyright Dailysun.iR© 2014 - All Rights Reserved