مدل جدید و شیک پرده پذیرایی 96 | مدل پرده 2017

zfb-(3)

عکس های مدل پرده پذیرایی شیک و جدید :

انتخاب مدل پرده پذیرایی مناسب به این دلیل که تغییرات زیادی در فضای اتاق پذیرایی ایجاد می کند، از اهمیت بسیاری برخوردار است و اغلب کسانی که به زیبایی و جذابیت منزل خود اهمیت می دهند تمایل دارند قبل از انتخاب مدل پرده با طرح های زیبا و جدید آشنا شده و سپس با توجه به دیزاین و دکوراسیون داخلی مناسب ترین پرده را برای اتاق پذیرایی انتخاب نمایند. در این میان وجود مدل های متعدد انواع پرده باعث شده است که انتخاب تا حدودی سخت و دشوار گردد، اما ما در این مقاله قصد داریم با معرفی جدیدترین مدل ها و تصاویر انواع پرده برای داشتن بهترین انتخاب به شما کمک کنیم. تصاویری که در ادامه مشاهده می فرمایید مدل های ساده پرده می باشند که دوخت آنها بسیار راحت است و برای اتاق پذیرایی دارای دکوراسیون ساده مناسب می باشند.

برای مشاهده مدل جدید و شیک پرده پذیرایی ۹۶ | مدل پرده ۲۰۱۷ به ادامه مطلب مراجعه نمایید….

zfb-(10)

zfb

zfb-(1)

zfb-(2)

 یکی از طرح های پرطرفدار و زیبا برای مدل پرده پذیرایی استفاده از والان پرده است که زیبایی و جذابیت خاصی به پرده می بخشد و باعث می شود فضای اتاق پذیرایی زیباتر به نظر آید. از این سبک پرده بیشتر در دکوراسیون کلاسیک استفاده می شود. تصاویر زیر انواع پرده با والان را نشان می دهد که از این مدل های زیبا به عنوان پرده اتاق خواب و اتاق پذیرایی می توان استفاده نمود.

zfb-(4)

zfb-(5)

zfb-(6)

zfb-(7)

zfb-(8)

در صورتی که به دنبال مدل های خاص و ویژه پرده اتاق پذیرایی می باشید، پیشنهاد می کنیم از طرح های پرده سلطنتی که اغلب به صورت کتیبه ایی تهیه شده اند دیدن فرمایید و از بین این مدل پرده های شیک و لوکس مدل پرده مناسب خود را انتخاب کنید.

zfb-(9)

Copyright Dailysun.iR© 2014 - All Rights Reserved