جدیدترین مدل میز ناهار خوری کلاسیک و فانتزی 2017

zfb-(9)

یکی از وسایل مورد نیاز آشپزخانه های امروزی, میز ناهار خوری است. میزهای ناهار خوری امروزی در مدل ها و طرح های مختلفی ساخته می شوند. برخی از این مدل ها چوبی و برخی دیگر فلزی هستند. در این مطلب با مدل های میز ناهار خوری جدید و لوکس  آشنا می شویم.

برای مشاهده جدیدترین مدل میز ناهار خوری کلاسیک و فانتزی ۲۰۱۷ به ادامه مطلب مزاجعه نمایید….

لوکس ترین مدل های میز ناهار خوری جدید و مدرن

امروزه با توجه به فضاهای منزل, میزهای ناهار خوری با اندازه متفاوت ساخته می شوند. میز ناهار خوری چوبی و میز ناهار خوری فلزی از جمله پرطرفدارترین مدل میز ناهار خوری جدید به شمار می روند که در طرح ها و رنگ های مختلفی تولید می شوند. صندلی های میز ناهار خوری به شکل مبله و راحتی و یا سلطنتی و چوبی وجود دارد. میز ناهار خوری نیز به شکل های مختلفی با استفاده از چوب و یا شیشه ساخته می شود. در ادامه با ایده های جدید طراحی میز ناهار خوری آشنا می شویم.
مدل میز ناهار خوری چوبی مدرن

از جمله مدرن ترین مدل میز ناهار خوری جدید, نمونه های استیل هستند. میز ناهار خوری استیل را می توان در سایزهای دو نفره, چهار نفره و یا بیشتر تولید کرد. این مدل میز ناهار خوری برای منازل شیک و مدرن گزینه بسیار مناسبی می باشند و در زیبایی دکوراسیون داخلی منزل تاثیر فوق العاده ایی دارند. در انتخاب پارچه این مدل میز ناهار خوری ها باید دقت زیادی شود, چرا که در ساخت آن ها از پارچه استفاده زیادی می شود. تصاویر زیر نمونه هایی از مدل میز ناهار خوری جدید استیل را نشان می دهد.

zfb-(10) zfb zfb-(1) zfb-(2) zfb-(3) zfb-(4) zfb-(5) zfb-(6) zfb-(8)

Copyright Dailysun.iR© 2014 - All Rights Reserved