مجریان شبکه های تلویزیون ویژه برنامه سال تحویل 95

هفته نامه تماشاگران امروز: خدا را شکر که از همین پایان بهمن بوی عیدی و بوی توپ به تپه های جام جم رسیده و مسئولان شبکه ها برای ویژه برنامه های تحویل سال آستین بالا زده اند و می خواهند فیل های شان را برای شکار مخاطب بیشتر هوا بفرستند. این شما و این آنچه تا الان از این سازمان عریض و طویل به گوش رسیده:

786574_829

برای مشاهده مجریان شبکه های تلویزیون ویژه برنامه سال تحویل ۹۵ به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

* مدیران شبکه یک طبق انتظار یا «علی ضیا» کار را بسته اند و با نام هوشمندانه «یک یک» روی آنتن می آیند. مهمان ویژه ای هم می خواهند هماهنگ کنند که در مرحله کسب مجوز هستند و به شدت خوشبین؛ از ما نشنیده بگیرید ولی خبرهای در گوشی می گویند برگ برنده ضیا حضور «جواد ظریف» در استودیویش است؛ اگر به سرنوشت برنامه عادل دچار نشود.

* شبکه دو هم می خواهد از چند روز قبل، چند برنامه ویژه روی آنتن بفرستد و هر شب هم ساعتش اضافه شود! یعنی – دو روز – شبانه روزی برنامه ویژه ببینیم! مسئولان این شبکه در حال رایزنی هستند تا مجوز اجرای زنده «فرزاد حسنی» را بگیرند؛ مجری خوش سابقه دوباره به آنتن زنده شبکه خانواده می رسد؟ آیا گزینه دوم یعنی «مژده لواسانی» اجرای این برنامه سخت را به عهده می گیرد؟

* یک عدد شبکه سه است و یک دانه «احسان علیخانی» که وقت سال تحویل و ماه رمضان به هم می رسند! به شوخی می گویند این ماجرا آنقدر ادامه خواهد یافت تا ماه رمضان به نوروز بخورد و دیگر احسان علیخانی کلا روی آنتن بماند!

علیخانی انبوهی رفیق و دوست و آشنا دارد که بتواند برنامه آبرومندی جمع کند. می گویند امسال بنا دارد «ماه عسل دم سال تحویل» را تکرار نکند و برنامه ای مطلقا خوشحال و سرحال روی آنتن بفرستد.

موبایل بازیگران بسیاری هم با نام علیخانی زنگ خورده و قول و قرارهای اولیه گذاشته شده. امسال علیخانی رقیب کم ندارد و مهمان دزدی هم پدیده مرسوم این اوقات سال است!

* شبکه چهاری ها بین برادران صفاریان پور و تیم «صد برگ» منصور ضابطیان و محمد صوفی مانده اند. می گویند امکان دومی بیشتر است و ناز اولی، بیشتر! مدیر خاص شبکه چهار در این کشاکش به کی اعتماد می کند یا ترکیبی از هر دو را تهیه می کند، معلوم نیست. خوبی این شبکه این است که مخاطبان و مهمانان معمولی دارد و نگران مهمان دزدی و این قرتی بازی ها نیست.

* شبکه پنج هم با «ژیلا صادقی» برای اجرای برنامه حرف های نهایی را زده اند و می خواهند برنامه خوبی روی آنتن بفرستند. استودیوی شبکه پرس تی وی هم از الان اجاره شده. از جزییات دیگر این برنامه خبری در دست نیست!

786575_581

* شبکه برون مرزی سازمان (جام جم) امسال قدرتمندانه وارد میدان شده و می خواهد از اتریش و آلمان به طور زنده برنامه اجرا کند. اگر دیدید سر و کله بعضی بازیگران و چهره های همیشگی در شبکه های مختلف پیدا نشد، نگران نشوید؛ شاید تهران را به مقصد آلمان یا اتریش ترک کرده اند و می خواهند سال تحویل هوای غیر ایرانی تنفس کنند، برای ایرانی های خارج از کشور برنامه اجرا کنند و کمی هم دور دنیا بگردند.

Copyright Dailysun.iR© 2014 - All Rights Reserved