نحوه ثبت نام مسابقه ستاره بیست

مسابقه ستاره 20

نحوه ثبت نام در مسابقه تلويزيوني ستاره ۲۰
شبکه نمايش با هدف ايجاد نشاط بيشتر در سطح جامعه و همچنين توسعه سرمايه هاي انساني در حوزه فرهنگ و هنر ، اقدام به توليد و برگزاري مسابقه بزرگ انتخاب بازيگر با عنوان “مسابقه بزرگ ستاره ۲۰” نموده است. اين مسابقه که در مقياس کشوري برگزار خواهد شد فرصت ارزنده اي است جهت شناسايي و پرورش استعدادهاي بازيگري و ايجاد زمينه حضورموفق ايشان در حوزه توليدات سينمايي و تلويزيوني.
«ستاره ۲۰» از شيوه و ساختار مسابقات بزرگ تلويزيوني استفاده کرده است و يک ساختار ترکيبي از مسابقه تلويزيوني را صورت بندي کرده است که شايد بتوان به جرات آن را يکي از بهترين مسابقات تلويزيوني دانست. مسابقه اي که هم واجد جذابيت هاي ظاهري و بصري، طراحي صحنه بسيار جذاب و تکنولوژيک است و هم از حيث مضمون و درونمايه داراي محتوايي غني و قابل قبول است.

نحوه برگزاري مسابقه
اين مسابقه با فراخوان رسمي از متقاضيان (در سطح کشور) آغاز شده است. در اين بخش هريک از متقاضيان پس از ثبت نام در وبسايت و پذيرش شرايط مسابقه،يک فيلم حداکثر ۱۰۰ثانیه اي از بازي خود تهيه نموده و نسبت به بارگذاري آن در وبسايت رسمي ستاره ۲۰ اقدام مي نمايد.

•  مرحله اول مسابقه :
در مرحله اول مسابقه، فيلمهاي ارسالي از سوي متقاضيان در اختيار کميته داوران قرار خواهد گرفت تا نظرات خود در خصوص برگزيدگان اين مرحله را از طريق کاربرگ داوري در اختيار ستاد اجرائي مسابقه قراردهند.

پس از اعلام رسمي اسامي پذيرفته شدگان از طريق وبسايت مسابقه، ايشان مي بايد نسبت به ثبت نام مرحله دوم (مسابقه حضوري) اقدام نمايند.

•  مرحله دوم مسابقه :
برگزيدگان مرحله قبل در اين مرحله به اجراي حضوري توانمندي هاي خود در حضور داوران مي پردازند تا بدين ترتيب برگزيدگان به مرحله سوم راه يابند.

•  مرحله سوم مسابقه :
در اين مرحله شرکت کنندگان به گروه هاي مختلف تقسيم شده و بر اساس ژانرهاي انتخابي و سناريوهاي مشخص به ايفاي نقش پرداخته و انواع آزمون هاي بازيگري از ايشان به عمل خواهد آمد. در انتهاي اين مرحله و بر اساس آراي داوران تعدادی از شرکت کنندگان علاقمند وارد مرحله نيمه نهائي جشنواره مي شوند.

مجري و داوران اين مسابقه از ميان چهره ها و اساتيد شاخص حوزه بازيگري و سينما انتخاب شده اند که بر اساس يک فرايند و الگوريتم کاملا علمي و حرفه اي به انتخاب و آموزش استعدادها خواهند پرداخت.

•  مرحله چهارم مسابقه (مرحله نيمه نهايي) :
نفرات منتخب مرحله دوم در يک بازه زماني مشخص زير نظر اساتيد و چهره هاي شاخص حوزه بازيگري و سينما آموزش خواهند ديد تا آمادگي حضور در مرحله نيمه نهايي را پيدا کنند. مراحل آموزش اين عزيزان نيز ضبط و گزيده هاي آن در طول برنامه پخش خواهدشد. در پايان اين مرحله ۲۰ نفر به عنوان برندگان مسابقه معرفی خواهند شد.

براي ثب نام در مسابقه تلويزيوني ستاره ۲۰ اينجا كليك كنيد

تاکنون 4 نظر ثبت شده است.

 1. سلام من دوست دارم بازیگر شم ۱۴سالمه میخوام وارد مسابقه ستاره بیست بشم اما نمیدونم چطوری سبت نام کنم اگه راهنمایی کنید خیلی ازتون ممنون میشم

 2. با سلام عرض ادب خدمت حضرات عالی علاقه شدیدی به بازیگری و سینما دارم و معرفم جناب استاد داریوش ارجمند و اقای مختار سائقی هستن به ستاره ۲۰
  باتقدیم احترامات مجید عباس زاده

 3. سلام
  خسته نباشيد
  من چطوري فيلمم رو بفرستم
  هركاري ميكنم نميشه
  چيكار بايد بكنم؟؟

 4. سلام من مهسا سیفی هستم ۱۹ ساله از استان قزوین دارای مدرک دیپلم کامپیوتر . بنده استعداد عجیبی در حرفه ی بازیگری دارم.دوسال است که خانواده به دلیل استعداد من در بازیگری اجازه ی وارد شدن در این حرفه رو به بنده داده اند ولی مکانی را برای گرفتن تست بازیگری نمیشناسم چندید بار برنامه ی شما را دیده ام همچنین من استعدادی خدادادی دارم که بدون نیاز هیچگونه مواد اشک اوری به صورت کاملا حرفه ای گریه میکنم و چندید بار در حضور خانواده نقش بازی کرده ام و انها واقعا فکر کرده اند که اتفاقی برای من افتاده است.بنده اصالتا تبریزی هستم و به زبان ادری مسلط هستم خواهش میکنم از بنده فقط یکبار تست بگیرید ان شالله پشیمون نمیشوید.با تشکر از برنامه ی خوبتون همچنین با تشکر از عوامل سایتتون.

Copyright Dailysun.iR© 2014 - All Rights Reserved